Holnap már enyhül az idő, vagy nem... Mindenesetre azé sipkát tögyetek tik is!
- Szomszéd, mi volt tegnap délután az a nagy ordítozás maguknál? - Semmi különös, csak vízi mentőst játszottunk a gyerekkel, de az anyósom nem akart belefulladni a medencébe... >>> Még több Anyós viccért katt IDE <<<
- Doktor úr, nem tudom mi a baj velem, de folyamatosan szellentek. Szerencsére nem lehet észrevenni, mert nincs szaga és hangja sem, de engem mégis zavar. Most is, hogy itt beszélgettünk, már vagy háromszor szellentettem. Kérem, adjon valami orvosságot! A doki felír a bácsinak valamit és megkéri, hogy jöjjön vissza 3 nap múlva. Jön is az öreg magából kikelve: - Mi a fenét adott nekem, maga! Mióta szedem, továbbra is hangtalan, de olyan büdös, hogy az valami kibírhatatlan! - Akkor ezek szerint a szaglása rendbe jött. Most felírok valamit a fülére is...
Amíg ő riportot ad, addig az embereket betemeti egy kisebb lavina, de ő csak egy jót mosolyog rajta 😮
Az Országos Meteorológiai Szolgálat jelentése szerint soha nem volt ilyen hideg Magyarországon az időjárási adatok mérése óta: Eddig -26,6 fok volt a napi hideg rekord, amit 32 éve mértek. A Pest megyei Tésán most vasárnap hajnalban -28,1 fokot mértek.
- Miben hasonlít a láz és egy jármű felrobbantása? - Mindkettő jelzés a szervezettől!